Alla aktivas resultat under inomhussäsongen 2012/13. Alla aktiva i bokstavsordning.
namn född Gren plac resultat tävling datum
Andreas Almgren 95 800m 7bf 1:51.14 XL-galan Globen 21/2
95 800m 2 1:51.26 Raka Spåret Sätra 3/2
95 800m 1 1:51.46 Hammarbyspelen Sätra 10/2
95 800m 3 1:52.16 ISM Norrköping 17/2
95 800m 2h1 1:55.62 ISM Norrköping 16/2
95 1500m 1 4:04.68 IJSM Uddevalla 24/2
95 1500m 1h2 4:05.29 IJSM Uddevalla 23/2
Alice Andersson Pizarro 01 60m 4h3 10.43 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 60m 7h6 10.67 Hammarbyspelen Sätra 9/2
01 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 16 5.97 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 18 6.65 Hammarbyspelen Sätra 9/2
Isabella Andersson 97 800m 1 2:15.53 Scandic Indoor games Huddinge 19/1
97 800m 1 2:16.07 Raka Spåret Sätra 3/2
97 800m 5 2:16.76 Vinthundsvinter Sätra 26/1
97 1500m 1 4:30.13 XL-galan Globen 21/2
97 1500m 1 4:31.89 Eskilstuna Indoor Games 2/2
97 1500m 5 4:32.58 ISM Norrköping 17/2
97 1500m 4 4:41.53 Vinthundsvinter Sätra 27/1
97 1500m 3 4:47.84 IUSM Malmö 10/3
Johanna Andersson 98 Längd 12 4.32 Luciaspelen Sätra 9/12
98 Längd 9 4.54 Lilla XL-galan Sätra 2/2
Rebecka Andreasson 01 60m 5h2 10.00 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 60m 7h7 10.08 Lilla XL-galan Sätra 2/2
01 Höjd 18 1.13 Lilla XL-galan Sätra 2/2
01 Höjd 14 1.13 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 Längd med zon 20 3.57 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 25 5.05 Lilla XL-galan Sätra 2/2
Max Arkad 01 60m 7h1 9.58 Lilla XL-galan Sätra 2/2
01 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 10 12.65 Luciaspelen Sätra 9/12
01 Höjd 15 1.18 Lilla XL-galan Sätra 2/2
01 Höjd 15 1.18 Luciaspelen Sätra 8/12
01 Höjd 12 1.23 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 Längd med zon 10 3.95 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 Längd med zon 15 3.97 Luciaspelen Sätra 8/12
Chris Arnoldsson 96 Vikt 11.34 kg (P17) 1 19.61 Storängsös 9 29/1
96 Vikt 11.34 kg (P17) 1 19.64 Storängsös 8 Huddinge 22/1
96 Vikt 11.34 kg (P17) 1 19.96 Eskilstuna Indoor Games 2/2
96 Vikt 11.34 kg (P17) 1 20.33 Storängsös 10 5/2
96 Vikt 11.34 kg (P17) 1 22.11 IUSM Uddevalla 23/2
Anton Asplund 90 800m 2h2 1:53.31 ISM Norrköping 16/2
90 800m 4 1:53.52 ISM Norrköping 17/2
90 800m 3 1:53.97 Hammarbyspelen Sätra 10/2
90 800m 4 1:54.93 Raka Spåret Sätra 3/2
Olivia Axelsson 94 60m 5 8.10 Vinthundsvinter Sätra 26/1
94 60m 2h3 8.19 Vinthundsvinter Sätra 26/1
Smilla Bauer-Stigamo 04 60m 3h3 10.94 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Längd med zon 31 2.42 SAYO Indoor Sätra 15/12
Alice Berg 02 60m 4 9.38 Julklappsspelen Eskilstuna 24/11
02 60m 2 9.39 Norrköping Indoor Games 27/1
02 60m 2h1 9.45 Julklappsspelen Eskilstuna 24/11
02 60m 2h4 9.46 Lilla XL-galan Sätra 2/2
02 60m 2h2 9.47 Quicknet-spelen. Västerås 13/4
02 60m 7 9.47 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 60m 2h6 9.50 Luciaspelen Sätra 8/12
02 60m 2h2 9.50 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 60m 6f1 9.52 Hammarbyspelen Sätra 9/2
02 60m 2h1 9.54 Norrköping Indoor Games 27/1
02 60m 4 9.55 Täby vinterspel Sätra 5/1
02 60m 2h2 9.56 Hammarbyspelen Sätra 9/2
02 60m 8 9.56 Lilla XL-galan Sätra 2/2
02 60m 2h1 9.59 Täby vinterspel Sätra 5/1
02 60m 8af 9.69 Quicknet-spelen. Västerås 13/4
02 400m 2 73.35 Första Chansen Huddinge 18/11
02 600m 2h1 1:52.98 Quicknet-spelen. Västerås 13/4
02 600m 1 1:53.94 Sista Chansen Huddinge 23/3
02 600m 1 1:55.23 Lilla XL-galan Sätra 2/2
02 600m 1 1:55.78 Hammarbyspelen Sätra 9/2
02 600m 1 1:57.13 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 600m 1 1:58.17 Norrköping Indoor Games 27/1
02 600m 1 1:58.76 Täby vinterspel Sätra 5/1
02 800m 1 2:39.81 IUDM Sätra 17/2
02 800m 1 2:41.61 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
02 800m 2h2 2:44.10 Luciaspelen Sätra 9/12
02 800m 1 2:45.26 Julklappsspelen Eskilstuna 24/11
02 Höjd 7 1.10 Täby vinterspel Sätra 5/1
02 Höjd 4 1.13 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 Höjd 5 1.21 Norrköping Indoor Games 27/1
02 Höjd 9 1.21 Quicknet-spelen. Västerås 13/4
02 Längd med zon 8 3.68 Täby vinterspel Sätra 5/1
02 Längd med zon 11 3.75 Lilla XL-galan Sätra 2/2
02 Längd med zon 5 3.76 Norrköping Indoor Games 27/1
02 Längd med zon 9 3.80 Quicknet-spelen. Västerås 13/4
02 Längd med zon 5 3.97 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 Längd med zon 7 4.00 Luciaspelen Sätra 8/12
02 Längd med zon 2 4.01 Julklappsspelen Eskilstuna 24/11
02 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 10 4.83 Julklappsspelen Eskilstuna 24/11
02 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 12 5.41 Quicknet-spelen. Västerås 13/4
Isabelle Berg 02 60m 3h3 9.93 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 Längd med zon 29 3.16 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 23 4.48 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
Sofia Berg 05 60m 4h4 11.96 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 60m 5h1 12.07 Julklappsspelen Eskilstuna 24/11
05 200m 8 42.04 Julklappsspelen Eskilstuna 24/11
05 Längd med zon 29 2.28 SAYO Indoor Sätra 15/12
Emilia Berglund 98 60m 3h2 8.97 Eskilstuna Indoor Games 2/2
Stefan Biberg 63 60m 7h1 7.90 Raka Spåret Sätra 3/2
63 60m 7h4 7.93 Hammarbyspelen Sätra 9/2
Tobias Biberg 90 60m 5h5 7.66 Raka Spåret Sätra 3/2
Frej Biverstrand 04 60m 2h4 10.19 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 60m 6 10.35 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Höjd 12 1.08 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Höjd 2 1.15 Haninge Open 16/3
04 Längd med zon 15 2.52 Haninge Open 16/3
04 Längd med zon 5 3.29 SAYO Indoor Sätra 15/12
Marcus Biverstrand 00 60m 3 8.45 SAYO Indoor Sätra 15/12
00 60m 1h3 8.47 SAYO Indoor Sätra 15/12
00 Höjd 3 1.39 Första Chansen Huddinge 18/11
Hugo Björk 03 60m 1h1 9.54 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 60m 3 9.56 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 60m 2h3 9.65 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 60m 7f2 9.89 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 400m 17 84.50 Hammarbyspelen Sätra 10/2
03 600m 4bf 2:18.26 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 40m häck 55,0 cm (P10) 9 8.57 Hammarbyspelen Sätra 10/2
03 Höjd 20 1.01 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 Längd med zon 18 2.93 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 Längd med zon 17 3.21 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 Längd med zon 5 3.57 Hammarbyspelen Sätra 10/2
Ida Björklund 01 60m 7h5 10.01 Lilla XL-galan Sätra 2/2
01 60m 5h4 10.11 Sista Chansen Huddinge 24/3
01 60m 4h1 10.20 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 60m 6h4 10.35 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 Längd med zon 30 3.10 Sista Chansen Huddinge 23/3
01 Längd med zon 30 3.10 Sista Chansen Huddinge 24/3
01 Längd med zon 48 3.11 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 Längd med zon 27 3.27 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 14 6.07 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 17 6.19 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 14 6.45 Lilla XL-galan Sätra 2/2
01 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 18 6.76 Sista Chansen Huddinge 23/3
Linn Björklund 00 60m 5h3 9.20 Sista Chansen Huddinge 24/3
00 60m 3h1 9.26 SAYO Indoor Sätra 15/12
00 60m 4h2 9.35 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 Höjd 22 1.16 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 Höjd 6 1.18 SAYO Indoor Sätra 15/12
00 Längd med zon 17 4.07 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 Längd med zon 7 4.09 Sista Chansen Huddinge 24/3
00 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 17 6.82 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7 7.16 SAYO Indoor Sätra 15/12
Johanna Björkqvist 03 400m 44 95.25 Hammarbyspelen Sätra 10/2
03 40m häck special 40 9.66 Hammarbyspelen Sätra 10/2
03 Längd med zon 27 2.97 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 Längd med zon 22 3.17 Hammarbyspelen Sätra 10/2
03 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 13 5.35 Hammarbyspelen Sätra 10/2
03 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 8 5.63 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
Lukas Björninger 00 60m 2h2 8.71 SAYO Indoor Sätra 15/12
00 60m 5 8.78 SAYO Indoor Sätra 15/12
00 60m 5h1 8.96 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 Längd med zon 7 4.29 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 Längd med zon 5 4.52 Sista Chansen Huddinge 24/3
00 Längd med zon 5 4.57 SAYO Indoor Sätra 15/12
00 Längd med zon 5 4.60 Luciaspelen Sätra 8/12
00 Tresteg med zon 1 10.08 Sista Chansen Huddinge 23/3
00 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 2 8.40 SAYO Indoor Sätra 15/12
00 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 1 8.78 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 2 8.90 Sista Chansen Huddinge 24/3
00 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 2 8.94 Första Chansen Huddinge 17/11
Antonio Björnstedt 02 60m 3h3 9.69 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 600m 7 2:01.16 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 Längd med zon 20 3.58 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
Linnéa Blomberg 05 60m 6h3 13.02 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 Längd med zon 39 2.16 SAYO Indoor Sätra 15/12
Tuva Brunnkvist 04 Höjd 17 0.85 Haninge Open 16/3
04 Längd med zon 31 2.37 Haninge Open 16/3
04 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 25 3.48 Haninge Open 16/3
John Bäck 06 60m 2h1 12.22 Sista Chansen Huddinge 23/3
06 60m 8 12.44 Sista Chansen Huddinge 23/3
Agnes Candell 05 60m 7h5 13.30 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 Längd med zon 38 2.16 SAYO Indoor Sätra 15/12
Kristina Carlsson 00 60m 7h3 9.61 Första Chansen Huddinge 18/11
00 800m 4 2:47.62 Första Chansen Huddinge 17/11
Rebecca Christensson 00 60m 4h1 9.39 SAYO Indoor Sätra 15/12
00 60m 6h3 9.48 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 Höjd 17 1.26 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 Längd med zon 21 3.95 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 Längd med zon 7 4.06 SAYO Indoor Sätra 15/12
00 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 21 5.23 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 9 6.44 SAYO Indoor Sätra 15/12
Sebastian Christenson 02 60m 7 9.67 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 60m 3h3 9.70 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 60m 5h5 9.90 Lilla XL-galan Sätra 2/2
02 60m 7h1 9.94 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 400m 7 73.97 Första Chansen Huddinge 18/11
02 600m 5af 2:04.96 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 600m 13 2:05.40 Lilla XL-galan Sätra 2/2
02 600m 7 2:05.57 Sista Chansen Huddinge 23/3
02 600m 13 2:07.13 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 Längd med zon 32 3.17 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 Längd med zon 12 3.61 Lilla XL-galan Sätra 2/2
02 Längd med zon 6 3.68 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 22 4.78 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 19 5.09 Första Chansen Huddinge 18/11
Erik Dahlberg 02 60m 8h2 10.79 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 600m 24 2:30.48 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 Höjd 12 1.16 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 Längd med zon 30 3.27 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 18 5.56 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
Besania Dalipi 05 60m 7bf 11.70 Sista Chansen Huddinge 23/3
05 60m 3h2 11.75 Sista Chansen Huddinge 23/3
05 Längd med zon 35 2.05 Sista Chansen Huddinge 23/3
Sara Danielsson 00 60m 8h1 10.06 SAYO Indoor Sätra 15/12
00 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6 7.30 SAYO Indoor Sätra 15/12
Wilma Danielsson 04 60m 6h2 11.66 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
Victor Dannesund 05 60m 7h3 13.64 SAYO Indoor Sätra 15/12
Vilma Danielsson 04 Längd med zon 12 2.72 Haninge Open 16/3
04 Längd med zon 11 2.85 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
Jan de Besche 50 Höjd 1 1.32 IVDM Sätra 12/1
Leonardo Huayna Fernández 04 60m 6h1 12.18 Sista Chansen Huddinge 23/3
04 Höjd 17 0.82 Sista Chansen Huddinge 23/3
Linda Edberg 04 60m 4h5 11.34 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 600m 10bf 2:54.86 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Längd med zon 23 2.55 Haninge Open 16/3
04 Längd med zon 21 2.68 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 14 4.14 Haninge Open 16/3
Olivia Ellgren 05 60m 6h1 12.45 Sista Chansen Huddinge 23/3
05 Längd med zon 32 2.09 Sista Chansen Huddinge 23/3
Victor Emanuelsson 01 60m 3h4 9.50 Luciaspelen Sätra 8/12
01 60m 5h1 9.64 Hammarbyspelen Sätra 9/2
01 60m 6h2 9.86 Täby vinterspel Sätra 5/1
01 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 7 11.83 Luciaspelen Sätra 9/12
01 Höjd 9 1.15 Täby vinterspel Sätra 5/1
01 Höjd 17 1.18 Luciaspelen Sätra 8/12
01 Längd med zon 8 3.87 Täby vinterspel Sätra 5/1
01 Längd med zon 19 3.90 Luciaspelen Sätra 8/12
01 Tresteg med zon 6 8.57 Hammarbyspelen Sätra 9/2
Tom Englund 02 400m 8 74.88 Första Chansen Huddinge 18/11
02 600m 5 2:00.81 Sista Chansen Huddinge 23/3
02 600m 5 2:01.10 Lilla XL-galan Sätra 2/2
02 600m 9 2:05.35 Hammarbyspelen Sätra 9/2
02 600m 6af 2:06.02 SAYO Indoor Sätra 15/12
Emelie Engström 04 60m 3h4 10.93 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 600m 4bf 2:32.25 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Längd med zon 36 2.34 SAYO Indoor Sätra 15/12
Filip Engström 01 60m 1h3 8.96 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 60m 1h2 9.01 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 60m 5 9.03 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 60m 3f2 9.07 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 Längd med zon 7 4.08 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 Längd med zon 2 4.18 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 9 6.35 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 8 6.36 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
Ella Ericsson 05 60m 1bf 10.99 Sista Chansen Huddinge 23/3
05 60m 4h3 11.31 Sista Chansen Huddinge 23/3
05 60m 7 11.35 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 600m 5bf 2:39.30 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 Längd med zon 16 2.59 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 Längd med zon 7 2.78 Sista Chansen Huddinge 23/3
Angelica Eriksson 02 60m 5h3 10.25 Första Chansen Huddinge 17/11
02 Längd med zon 30 3.09 Första Chansen Huddinge 18/11
Johan Eriksson 88 800m 5 1:54.46 ISM Norrköping 17/2
88 800m 1 1:55.22 Eskilstuna Indoor Games 2/2
88 800m 4h2 1:55.43 ISM Norrköping 16/2
Karolina Eriksson 98 60m 3 8.54 Eskilstuna Indoor Games 2/2
98 60m 3h1 8.61 Inlagda Gurkspelen Västerås 27/1
98 60m 1f1 8.62 Inlagda Gurkspelen Västerås 27/1
98 60m 4h1 8.63 Eskilstuna Indoor Games 2/2
98 60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 3 10.24 Eskilstuna Indoor Games 2/2
98 Längd 15 4.15 Inlagda Gurkspelen Västerås 27/1
98 Tresteg 5 9.39 Inlagda Gurkspelen Västerås 27/1
Johanna Fallberg 01 60m 5h6 10.30 Sista Chansen Huddinge 24/3
01 600m 11 2:19.35 Sista Chansen Huddinge 24/3
Gabriel Farrar-Hockley 05 60m 1 10.46 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 60m 1h2 10.55 SAYO Indoor Sätra 15/12
Fabian Fast 04 60m 3h3 10.61 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Längd med zon 8 3.17 SAYO Indoor Sätra 15/12
Rebecka Fohlin 05 60m 6h5 12.58 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 Längd med zon 27 2.35 SAYO Indoor Sätra 15/12
Isak Franzén 03 60m 2 9.70 Sista Chansen Huddinge 23/3
03 60m 1h2 9.74 Sista Chansen Huddinge 23/3
03 Längd med zon 23 3.00 SAYO Indoor Sätra 15/12
Richard Franzén 01 60m 4 9.13 Sista Chansen Huddinge 24/3
01 60m 2h1 9.14 Sista Chansen Huddinge 24/3
Emma Fröberg 04 Höjd 20 0.85 Haninge Open 16/3
04 Längd med zon 19 2.59 Haninge Open 16/3
04 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 23 3.62 Haninge Open 16/3
Oscar Fröberg 04 60m 6h2 11.49 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 600m 7af 2:43.84 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Höjd 5 1.00 Haninge Open 16/3
04 Längd med zon 13 2.90 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Längd med zon 8 2.97 Haninge Open 16/3
04 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 3 5.46 Haninge Open 16/3
Sarah Gharabi 05 60m 8h6 12.51 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 Längd med zon 43 1.79 SAYO Indoor Sätra 15/12
Daniel Gleimar 92 800m 4 1:57.58 Eskilstuna Indoor Games 2/2
92 800m 9 1:59.83 Hammarbyspelen Sätra 10/2
92 1500m 5 4:04.32 IJSM Uddevalla 24/2
92 1500m 7 4:04.59 ISM Norrköping 17/2
92 1500m 8 4:08.91 Raka Spåret Sätra 3/2
Jonathan Granholm 04 60m 4h1 10.42 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Längd med zon 9 3.13 SAYO Indoor Sätra 15/12
Lucas Green 04 60m 6h1 11.31 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Längd med zon 12 2.92 SAYO Indoor Sätra 15/12
Matilda Green 04 60m 7h5 11.55 Sista Chansen Huddinge 23/3
04 60m 5h2 11.64 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 400m 24 101.40 Sista Chansen Huddinge 24/3
04 600m 9cf 2:46.73 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Höjd 22 0.82 Sista Chansen Huddinge 24/3
04 Längd med zon 35 2.34 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Längd med zon 23 2.68 Sista Chansen Huddinge 23/3
04 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 15 3.78 Sista Chansen Huddinge 24/3
Sofia Grenander 04 60m 8h1 12.05 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 400m 20 98.65 Sista Chansen Huddinge 24/3
04 600m 7cf 2:40.49 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Höjd 22 0.82 Sista Chansen Huddinge 24/3
04 Höjd 17 0.85 Haninge Open 16/3
04 Längd med zon 31 2.53 Sista Chansen Huddinge 23/3
04 Längd med zon 13 2.71 Haninge Open 16/3
04 Längd med zon 15 2.81 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 10 4.31 Sista Chansen Huddinge 24/3
Lorena Guzman 04 60m 2h3 10.68 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Höjd 2 1.09 Haninge Open 16/3
04 Längd med zon 5 3.14 Haninge Open 16/3
04 Längd med zon 3 3.25 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6 4.64 Haninge Open 16/3
Caroline Gyllenbern 93 Höjd 2 1.65 Vinthundsvinter Sätra 26/1
93 Höjd 1 1.69 Hammarbyspelen Sätra 8/2
93 Höjd 1 1.70 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
93 Höjd 1.73 Formenkollen Sätra 17/2
93 Höjd 1 1.77 IJSM Uddevalla 24/2
93 Höjd 4 1.79 Raka Spåret Sätra 3/2
Ebba Gällhagen 99 60m 3h1 8.49 Eskilstuna Indoor Games 2/2
99 60m 3af 8.56 DT Indoor Games Falun 10/3
99 60m 4 8.59 Eskilstuna Indoor Games 2/2
99 60m 3h2 8.63 Regionfinal 13/14 år Västerås 17/3
99 60m 2h1 8.65 DT Indoor Games Falun 10/3
99 60m 4h1 8.86 Täby vinterspel Sätra 5/1
99 200m 10 28.79 IUDM Sätra 16/2
99 Längd 9 4.37 Inlagda Gurkspelen Västerås 27/1
99 Längd 6 4.46 DT Indoor Games Falun 10/3
99 Längd 10 4.53 Täby vinterspel Sätra 5/1
99 Längd 2 4.56 Eskilstuna Indoor Games 2/2
99 Tresteg 5 9.43 IUDM Sätra 16/2
99 Tresteg 3 9.61 Inlagda Gurkspelen Västerås 27/1
99 Tresteg 5 9.90 Regionfinal 13/14 år Västerås 17/3
Edvin Hagberg 99 60m 4h1 8.70 Inlagda Gurkspelen Västerås 27/1
99 200m 4 27.97 Eskilstuna Indoor Games 2/2
99 60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 1 10.14 Eskilstuna Indoor Games 2/2
99 60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 2h1 9.87 Regionfinal 13/14 år Västerås 16/3
99 60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 4 9.98 Regionfinal 13/14 år Västerås 16/3
99 Höjd 1 1.50 Eskilstuna Indoor Games 2/2
99 Höjd 3 1.57 Regionfinal 13/14 år Västerås 17/3
Julia Hallgren 04 60m 4h1 11.17 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
04 Längd med zon 20 2.58 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
Fredrik Hallnder 88 Kula 8 13.33 Raka Spåret Sätra 3/2
88 Kula 7 13.37 Vinthundsvinter Sätra 26/1
88 Kula 3 13.51 Hammarbyspelen Sätra 9/2
Filip Hamrelius 00 60m 4h2 8.99 Sista Chansen Huddinge 24/3
00 60m 4h2 9.13 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 60m 8 9.26 Sista Chansen Huddinge 24/3
00 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 4 12.03 Sista Chansen Huddinge 23/3
00 Höjd 13 1.26 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 Höjd 7 1.30 Sista Chansen Huddinge 24/3
00 Höjd 7 1.38 Lilla XL-galan Sätra 2/2
00 Längd med zon 13 4.01 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 Längd med zon 11 4.04 Sista Chansen Huddinge 24/3
00 Tresteg med zon 4 9.15 Sista Chansen Huddinge 23/3
00 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 6 7.68 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 6 7.91 Sista Chansen Huddinge 24/3
00 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 3 8.22 Lilla XL-galan Sätra 2/2
Cecilia Hassel 95 60m 3 9.04 Eskilstuna Indoor Games 2/2
95 200m 2 30.18 Eskilstuna Indoor Games 2/2
Linnéa Hedman 05 60m 3h1 11.73 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 Längd med zon 9 2.72 SAYO Indoor Sätra 15/12
Conor Hogan 04 60m 5h2 11.15 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 600m 4bf 2:19.24 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Längd med zon 19 2.71 SAYO Indoor Sätra 15/12
Kalle Holm 01 60m 3h4 9.63 Sista Chansen Huddinge 24/3
01 60m 3h1 9.73 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 60m 7h5 9.93 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 Längd med zon 29 3.36 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
Tilde Holm 04 60m 7h3 11.69 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Längd med zon 24 2.56 SAYO Indoor Sätra 15/12
Melvin Holmgren 03 60m 7h6 11.01 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 Höjd 17 1.06 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 Längd med zon 24 2.55 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 9 6.35 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
Emma Hulterström 03 Längd med zon 50 2.56 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 20 4.70 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
Klara Hällerfors 97 60m 3h1 8.46 Eskilstuna Indoor Games 2/2
97 60m 6 8.57 Eskilstuna Indoor Games 2/2
Lovisa Hällerfors 01 60m 8h5 10.20 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 Längd med zon 50 3.04 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 21 5.40 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 21 5.80 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
Julia Hässel 94 60m 3h3 7.93 IJSM Uddevalla 23/2
94 90m 1 7.93 Eskilstuna Indoor Games 2/2
94 60m 1 7.97 Eskilstuna Indoor Games 2/2
94 60m 6s2 8.04 IJSM Uddevalla 23/2
94 60m 3h4 8.15 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
94 60m 3bf 8.17 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
94 200m 8 26.16 Vinthundsvinter Sätra 27/1
Johan Höglund 01 800m 9 3:05.94 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 Höjd 7 1.26 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 Längd med zon 37 2.87 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 18 5.53 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
Magnus Ingvarsson 70 60m 6 8.39 IVDM Sätra 12/1
70 60m 3h1 8.44 IVDM Sätra 12/1
70 60m 5h2 8.51 IVSM Karlskrona 9/2
70 Längd 3 4.91 IVDM Sätra 12/1
70 Längd 6 4.92 IVSM Karlskrona 9/2
Max Lind 04 60m 6af 10.54 Första Chansen Huddinge 17/11
04 60m 2h4 10.59 Första Chansen Huddinge 17/11
04 Längd med zon 12 2.99 Första Chansen Huddinge 17/11
04 Längd med zon 9 3.08 Sista Chansen Huddinge 24/3
04 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 5 5.45 Sista Chansen Huddinge 24/3
Giovanni Inostroza 97 30m 3h1 4.43 Luciaspelen Sätra 9/12
97 60m 3 7.29 IUSM Malmö 10/3
97 60m 2h1 7.32 IUSM Malmö 10/3
97 60m 1 7.38 Scandic Indoor games Huddinge 19/1
97 60m 2 7.39 IUDM Sätra 17/2
97 60m 2h1 7.40 Hammarbyspelen Sätra 9/2
97 60m 4f1 7.40 Hammarbyspelen Sätra 9/2
97 60m 1h2 7.40 Scandic Indoor games Huddinge 19/1
97 60m 3h5 7.41 Vinthundsvinter Sätra 26/1
97 60m 2h2 7.45 IUDM Sätra 17/2
97 60m 1 7.46 Eskilstuna Indoor Games 2/2
97 60m 4 7.50 Täby vinterspel Sätra 5/1
97 60m 2h2 7.54 Täby vinterspel Sätra 5/1
97 60m häck 91.4 cm (P17) 6 8.61 IUSM Malmö 9/3
97 60m häck 91.4 cm (P17) 3h2 8.71 IUSM Malmö 9/3
97 60m häck 91.4 cm (P17) 2 8.72 Hammarbyspelen Sätra 10/2
97 60m häck 91.4 cm (P17) 6 8.92 Scandic Indoor games Huddinge 18/1
97 60m häck 91.4 cm (P17) 1 8.95 Eskilstuna Indoor Games 2/2
97 Längd 1 5.55 Eskilstuna Indoor Games 2/2
97 Längd 12 5.61 IUSM Malmö 10/3
97 Längd 4 6.00 Luciaspelen Sätra 9/12
97 Längd 3 6.03 Täby vinterspel Sätra 5/1
97 Längd 13 6.06 Scandic Indoor games Huddinge 18/1
97 Längd 1 6.12 IUDM Sätra 16/2
97 Längd 7 6.23 Hammarbyspelen Sätra 8/2
97 Längd 3 6.29 Vinthundsvinter Sätra 26/1
Michelle Inostroza 95 60m 4 9.60 Eskilstuna Indoor Games 2/2
95 Längd 17 4.03 Scandic Indoor games Huddinge 18/1
95 Längd 3 4.13 Eskilstuna Indoor Games 2/2
Cecilia Instebö 87 1 eng mile 8 5:22.67 Bozeman. NT Usa 15/2
87 3000m 7 11:05.89 Bozeman. NT Usa 25/1
Hannes Isaksson 04 Längd med zon 25 2.37 SAYO Indoor Sätra 15/12
Lina Isaksson 02 Längd med zon 21 2.98 SAYO Indoor Sätra 15/12
Anton Israelsson 00 800m 4bf 2:42.89 SAYO Indoor Sätra 15/12
Parsa Jafarnejad 04 60m 1h3 10.37 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 60m 7 11.18 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 600m 7bf 2:28.38 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Längd med zon 7 3.18 SAYO Indoor Sätra 15/12
Lukas Jarefjord 00 60m 3h2 8.86 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 60m 6 8.91 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 6h2 13.37 Lilla XL-galan Sätra 2/2
Elias Jeppesen D`Afflitto 03 60m 7h5 12.16 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 Längd med zon 26 2.41 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
Marcus Jeppsson 03 60m 3h2 10.19 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 400m 32 90.84 Hammarbyspelen Sätra 10/2
03 600m 5bf 2:22.95 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 40m häck 55,0 cm (P10) 20 9.06 Hammarbyspelen Sätra 10/2
03 Längd med zon 16 3.04 Sista Chansen Huddinge 24/3
03 Längd med zon 19 3.18 Hammarbyspelen Sätra 10/2
03 Längd med zon 13 3.29 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 22 5.21 Hammarbyspelen Sätra 10/2
03 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 13 5.31 Sista Chansen Huddinge 24/3
William Jensen 02 600m 12 2:09.96 Sista Chansen Huddinge 23/3
Maj Johansson 91 60m 4h2 7.85 IJSM Uddevalla 23/2
91 60m 6s1 7.93 IJSM Uddevalla 23/2
91 90m 2 7.96 Eskilstuna Indoor Games 2/2
91 60m 4h3 7.98 Raka Spåret Sätra 3/2
91 60m 6af 8.00 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
91 60m 3h3 8.01 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
91 200m 10 26.28 Scandic Indoor games Huddinge 19/1
Hanna Jutemalm 04 60m 7h1 11.61 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Längd med zon 38 2.27 SAYO Indoor Sätra 15/12
Linn Kalderén 99 60m 2h3 8.68 DT Indoor Games Falun 10/3
99 60m 8af 8.80 DT Indoor Games Falun 10/3
99 200m 17 29.50 IUDM Sätra 16/2
99 800m 1 2:47.18 DT Indoor Games Falun 10/3
99 60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 4h2 10.39 Regionfinal 13/14 år Västerås 16/3
99 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10 8.88 Regionfinal 13/14 år Västerås 17/3
99 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 6 8.95 IUDM Sätra 17/2
99 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 3 9.52 Inlagda Gurkspelen Västerås 27/1
99 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 1 9.85 DT Indoor Games Falun 10/3
99 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 3 9.87 Eskilstuna Indoor Games 2/2
Maria Kalderén 01 Längd med zon 49 3.08 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 27 4.95 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
Oskar Karlsson 03 60m 4 9.65 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 60m 1h4 9.66 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 60m 1h1 9.67 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 60m 1h5 9.70 Första Chansen Huddinge 18/11
03 60m 3af 9.71 Första Chansen Huddinge 18/11
03 60m 5f2 9.72 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 600m 3af 2:02.18 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 Höjd 8 1.11 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 Höjd 7 1.13 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 Längd med zon 4 3.50 Första Chansen Huddinge 18/11
03 Längd med zon 4 3.64 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 Längd med zon 3 3.83 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 12 5.88 Första Chansen Huddinge 17/11
03 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 13 6.09 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
Tove Karlsson 03 60m 3h2 10.76 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 600m 10 2:19.40 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 Höjd 24 0.96 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 Längd med zon 43 2.69 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
Gustav Karnebäck 87 800m 5 1:57.83 Eskilstuna Indoor Games 2/2
Vera Kivisaari 05 60m 6h1 12.13 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 Längd med zon 26 2.42 SAYO Indoor Sätra 15/12
Gustav Kjell 96 30m 1 4.27 Luciaspelen Sätra 9/12
96 30m 2h1 4.33 Luciaspelen Sätra 9/12
96 60m 2 7.16 IUSM Uddevalla 24/2
96 60m 3 7.20 Eskilstuna Indoor Games 2/2
96 60m 1h3 7.27 Eskilstuna Indoor Games 2/2
96 60m 3 7.27 Pallasspelen Malmö/A 26/1
96 60m 2h1 7.28 Pallasspelen Malmö/A 26/1
96 60m 1h2 7.28 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
96 60m 2s1 7.29 IUSM Uddevalla 24/2
96 60m 7f2 7.30 Hammarbyspelen Sätra 9/2
96 60m 1 7.31 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
96 60m 2h4 7.32 Hammarbyspelen Sätra 9/2
96 60m 1h4 7.32 IUSM Uddevalla 24/2
96 Kula 5.0kg (P17) 4 12.83 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
96 Kula 5.0kg (P17) 1 13.19 Eskilstuna Indoor Games 2/2
96 Kula 5.0kg (P17) 1 13.99 Pallasspelen Malmö/A 26/1
Lovisa Klouda 04 60m 6h2 11.72 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 400m 15 93.40 Sista Chansen Huddinge 24/3
04 600m 5cf 2:34.06 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Höjd 6 0.97 Sista Chansen Huddinge 24/3
04 Längd med zon 32 2.39 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 26 3.16 Sista Chansen Huddinge 24/3
Anton Kull 04 60m 2h3 10.54 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 600m 1bf 2:15.29 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Höjd 4 1.00 Haninge Open 16/3
04 Längd med zon 10 3.10 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Längd med zon 4 3.31 Haninge Open 16/3
Oskar Käll 02 60m 5h4 10.80 Första Chansen Huddinge 17/11
02 60m 7h4 10.83 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 600m 8bf 2:21.95 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 Längd med zon 21 3.08 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 Längd med zon 24 3.09 Första Chansen Huddinge 17/11
Alexander Köhn 01 60m 3h3 9.47 Sista Chansen Huddinge 24/3
01 600m 12 2:10.50 Sista Chansen Huddinge 24/3
Rebecca Larsson-Savon 98 60m 2h2 8.79 Eskilstuna Indoor Games 2/2
98 60m 6 8.89 Eskilstuna Indoor Games 2/2
Axel Lekander 05 60m 3h3 11.20 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 Längd med zon 12 2.55 SAYO Indoor Sätra 15/12
Isac Lidström 02 400m 2 70.40 Första Chansen Huddinge 18/11
02 600m 3af 1:59.14 SAYO Indoor Sätra 15/12
Melina Lidström 05 60m 5bf 11.41 Sista Chansen Huddinge 23/3
05 60m 1h6 11.66 Sista Chansen Huddinge 23/3
05 60m 4h6 11.86 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 Längd med zon 36 2.19 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 Längd med zon 14 2.51 Sista Chansen Huddinge 23/3
Adam Liljegren 06 40m 4bf 9.58 Första Chansen Huddinge 18/11
06 40m 6h2 9.66 Första Chansen Huddinge 18/11
06 Längd med zon 9 1.93 Första Chansen Huddinge 18/11
Hugo Liljegren 03 60m 3bf 10.16 Första Chansen Huddinge 18/11
03 60m 5h4 10.19 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 60m 3h4 10.25 Första Chansen Huddinge 18/11
03 Höjd 20 1.03 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 Längd med zon 7 3.34 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 Längd med zon 10 3.40 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 Längd med zon 6 3.43 Första Chansen Huddinge 18/11
03 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 19 5.34 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
Felicia Liljehäll 00 Längd med zon 31 3.53 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4 7.72 SAYO Indoor Sätra 15/12
00 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 13 7.77 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6 8.50 Sista Chansen Huddinge 23/3
Nils Liljenstrand 05 60m 4h3 11.86 SAYO Indoor Sätra 15/12
Alva Lindberg 05 60m 6h2 12.78 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 Längd med zon 34 2.21 SAYO Indoor Sätra 15/12
Elsa Lindberg 02 60m 6h1 10.24 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 60m 6h1 10.24 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 600m 10 2:19.69 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 Längd med zon 19 3.38 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 Längd med zon 12 3.41 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 17 4.79 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
Emelie Lindström 05 60m 7h4 12.23 Sista Chansen Huddinge 23/3
05 60m 5h5 12.51 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 Längd med zon 40 2.01 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 Längd med zon 27 2.22 Sista Chansen Huddinge 23/3
Ebba Ludvigson 04 60m 7h4 11.79 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 600m 8bf 2:46.26 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Längd med zon 40 2.13 SAYO Indoor Sätra 15/12
Nora Ludvigson 04 60m 6h5 12.21 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 600m 10cf 2:53.41 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Längd med zon 33 2.39 SAYO Indoor Sätra 15/12
Karl Ludvik 02 60m 3f1 9.43 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 60m 4h4 9.46 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 60m 2h3 9.57 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 60m 3h3 9.65 Första Chansen Huddinge 17/11
02 60m 8 9.68 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 60m 7af 9.71 Första Chansen Huddinge 17/11
02 400m 6 73.22 Första Chansen Huddinge 18/11
02 600m 1bf 1:57.97 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 600m 5 2:00.61 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 Höjd 23 1.06 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 Höjd 12 1.08 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 Längd med zon 18 3.60 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 Längd med zon 5 3.75 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 Längd med zon 8 3.82 Första Chansen Huddinge 17/11
02 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5 6.61 Första Chansen Huddinge 18/11
02 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3 7.91 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 1 8.53 IUDM Sätra 17/2
02 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4 8.78 Hammarbyspelen Sätra 10/2
Rikard Lundberg 96 60m 2 7.84 Eskilstuna Indoor Games 2/2
96 60m 7h1 8.02 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
Emma Lundberg 00 60m 6h2 9.42 SAYO Indoor Sätra 15/12
Betty Lundmark 99 60m 6h1 8.71 Eskilstuna Indoor Games 2/2
99 60m 3h4 8.73 Täby vinterspel Sätra 5/1
99 60m 2h2 9.09 IUDM Sätra 17/2
99 200m 16 29.41 IUDM Sätra 16/2
99 60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 7 10.70 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
99 60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 3h1 11.10 IUDM Sätra 16/2
99 60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 8 11.25 IUDM Sätra 16/2
99 Höjd 11 1.35 Täby vinterspel Sätra 5/1
99 Längd 14 4.35 IUDM Sätra 17/2
99 Längd 3 4.44 Eskilstuna Indoor Games 2/2
99 Längd 7 4.53 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
Erik Lundmark 96 300m 10 41.19 Luciaspelen Sätra 8/12
Nora Lundmark 02 60m 4h6 10.08 Luciaspelen Sätra 8/12
02 60m 6h2 10.24 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 60m 3h5 10.29 Sista Chansen Huddinge 24/3
02 60m 5h4 10.32 Första Chansen Huddinge 17/11
02 60m 5h1 10.33 Täby vinterspel Sätra 5/1
02 60m 5h2 10.37 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 60m 5h6 10.38 Lilla XL-galan Sätra 2/2
02 600m 5 2:02.85 Sista Chansen Huddinge 23/3
02 600m 9 2:11.79 Lilla XL-galan Sätra 2/2
02 600m 7 2:12.02 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 600m 6 2:13.26 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 800m 5 2:54.98 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
02 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 5h4 14.06 Hammarbyspelen Sätra 10/2
02 Höjd 11 1.00 Sista Chansen Huddinge 23/3
02 Höjd 18 1.01 Hammarbyspelen Sätra 10/2
02 Höjd 14 1.03 Luciaspelen Sätra 8/12
02 Höjd 7 1.03 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 Höjd 9 1.10 Täby vinterspel Sätra 5/1
02 Längd med zon 26 3.22 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 Längd med zon 24 3.28 Luciaspelen Sätra 8/12
02 Längd med zon 14 3.31 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 Längd med zon 24 3.35 Första Chansen Huddinge 18/11
02 Längd med zon 13 3.41 Täby vinterspel Sätra 5/1
02 Längd med zon 20 3.47 Lilla XL-galan Sätra 2/2
02 Längd med zon 14 3.48 Sista Chansen Huddinge 24/3
02 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 9 5.48 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
02 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 8 5.77 Täby vinterspel Sätra 5/1
02 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 9 5.86 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 10 6.22 Lilla XL-galan Sätra 2/2
02 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6 6.60 Sista Chansen Huddinge 23/3
02 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7 6.91 Hammarbyspelen Sätra 10/2
Jacob Lundström 02 60m 8h1 11.65 Första Chansen Huddinge 17/11
Sarah Lundström 05 60m 2h2 11.44 Första Chansen Huddinge 17/11
05 60m 8af 11.70 Första Chansen Huddinge 17/11
05 60m 4h3 11.86 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 Längd med zon 21 2.49 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 Längd med zon 5 2.83 Första Chansen Huddinge 17/11
Hugo Marklund 04 60m 4h4 11.26 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 600m 3bf 2:17.77 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Höjd 7 0.95 Haninge Open 16/3
04 Längd med zon 14 2.56 Haninge Open 16/3
04 Längd med zon 14 2.90 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 4 5.44 Haninge Open 16/3
Richard Martin 97 Höjd 4 1.70 Hammarbyspelen Sätra 10/2
97 Höjd 9 1.78 IUSM Malmö 10/3
97 Höjd 3 1.80 Täby vinterspel Sätra 5/1
97 Höjd 1 1.81 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
97 Höjd 8 1.83 Vinthundsvinter Sätra 27/1
Henrik Nerell 04 60m 5h4 11.55 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 400m 7 87.65 Sista Chansen Huddinge 24/3
04 600m 5bf 2:19.56 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Längd med zon 28 2.01 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Längd med zon 16 2.53 Sista Chansen Huddinge 24/3
04 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 14 4.47 Sista Chansen Huddinge 24/3
Martin Nerell 01 60m 4h3 9.50 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 60m 3h4 9.60 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 60m 4h2 9.64 Sista Chansen Huddinge 24/3
01 60m 7f1 9.74 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 600m 3 1:47.34 Hammarbyspelen Sätra 10/2
01 600m 2 1:50.32 Sista Chansen Huddinge 24/3
01 800m 3af 2:30.27 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 800m 2 2:33.92 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 1500m 6 5:21.79 Sista Chansen Huddinge 24/3
01 Längd med zon 18 3.68 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 Längd med zon 11 3.95 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 22 5.05 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 12 5.84 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
Yolanda Ngarambe 91 800m 1 2:10.46 Roxbury USA 12/2
91 800m 1 2:12.31 Roxbury USA 26/1
91 1000m 8 2:50.08 New York USA 1/2
91 1000m 2 2:59.64 Burlington. USA 18/1
91 1 eng mile 1 4:48.47 Allston. USA 22/2
91 1 eng mile 1 5:02.14 Burlington. USA 18/1
Anna Njie 00 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 5h2 13.22 Luciaspelen Sätra 8/12
00 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 9 6.95 Luciaspelen Sätra 8/12
Safiatou Njie 03 60m 2bf 10.01 Första Chansen Huddinge 18/11
03 60m 4 9.66 Luciaspelen Sätra 8/12
03 60m 2h3 9.83 Luciaspelen Sätra 8/12
03 60m 1h7 9.87 Första Chansen Huddinge 18/11
03 Längd med zon 3 3.68 Första Chansen Huddinge 18/11
03 Längd med zon 3 3.70 Luciaspelen Sätra 8/12
Katja Nordström 97 60m 5h1 9.16 Eskilstuna Indoor Games 2/2
97 Längd 3 4.16 Eskilstuna Indoor Games 2/2
Linda Nyblom 00 60m 7f1 8.97 Inlagda Gurkspelen Västerås 27/1
00 60m 4h1 8.99 Inlagda Gurkspelen Västerås 27/1
00 200m 1 28.27 Täby vinterspel Sätra 5/1
00 200m 2h4 28.35 Regionfinal 13/14 år Västerås 16/3
00 200m 7 28.64 Inlagda Gurkspelen Västerås 27/1
00 200m 8 29.20 Regionfinal 13/14 år Västerås 16/3
00 600m 1 1:49.69 Hammarbyspelen Sätra 10/2
00 800m 1 2:43.49 SAYO Indoor Sätra 15/12
00 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 1h2 10.31 IUDM Sätra 16/2
00 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 1 10.37 IUDM Sätra 16/2
00 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 4 10.53 Regionfinal 13/14 år Västerås 16/3
00 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 1 10.59 Hammarbyspelen Sätra 10/2
00 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 22 10.70 Regionfinal 13/14 år Västerås 16/3
00 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 2 10.87 Täby vinterspel Sätra 5/1
00 Längd med zon 6 4.61 Hammarbyspelen Sätra 10/2
00 Längd med zon 8 4.68 Regionfinal 13/14 år Västerås 16/3
00 Längd med zon 2 4.69 SAYO Indoor Sätra 15/12
00 Längd med zon 2 4.80 IUDM Sätra 16/2
Filip Nyström 00 60m 7 8.78 Luciaspelen Sätra 8/12
00 60m 2h2 8.90 Luciaspelen Sätra 8/12
00 60m 4h3 9.01 SAYO Indoor Sätra 15/12
00 60m 4h3 9.06 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 60m 5h1 9.20 Första Chansen Huddinge 18/11
00 600m 3 1:52.22 Hammarbyspelen Sätra 10/2
00 800m 6 2:33.99 Regionfinal 13/14 år Västerås 17/3
00 800m 4h1 2:40.07 Regionfinal 13/14 år Västerås 16/3
00 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 5h1 10.62 Regionfinal 13/14 år Västerås 16/3
00 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 3h2 10.65 Lilla XL-galan Sätra 2/2
00 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 2 10.67 Hammarbyspelen Sätra 10/2
00 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 8 10.67 Regionfinal 13/14 år Västerås 16/3
00 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 3 10.72 Lilla XL-galan Sätra 2/2
00 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 4 11.29 Luciaspelen Sätra 9/12
00 Höjd 14 1.26 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 Höjd 7 1.28 Första Chansen Huddinge 18/11
00 Höjd 13 1.28 Lilla XL-galan Sätra 2/2
00 Höjd 6 1.28 SAYO Indoor Sätra 15/12
00 Höjd 6 1.36 Luciaspelen Sätra 8/12
00 Längd med zon 11 4.02 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 Längd med zon 21 4.24 Regionfinal 13/14 år Västerås 16/3
00 Längd med zon 7 4.25 Hammarbyspelen Sätra 10/2
00 Längd med zon 9 4.30 SAYO Indoor Sätra 15/12
00 Längd med zon 7 4.42 Luciaspelen Sätra 8/12
Moa Nyström 03 60m 5f2 9.56 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 60m 2 9.59 Luciaspelen Sätra 8/12
03 60m 2 9.63 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 60m 1h3 9.64 Sista Chansen Huddinge 23/3
03 60m 5af 9.67 Första Chansen Huddinge 18/11
03 60m 1h1 9.67 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 60m 1h6 9.74 Första Chansen Huddinge 18/11
03 60m 1h2 9.76 Luciaspelen Sätra 8/12
03 60m 6 9.77 Sista Chansen Huddinge 23/3
03 60m 1h4 9.78 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 400m 7 80.39 Hammarbyspelen Sätra 10/2
03 400m 7 81.94 Sista Chansen Huddinge 24/3
03 400m 10 83.20 Första Chansen Huddinge 17/11
03 600m 3 2:10.02 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 40m häck special 10 8.36 Hammarbyspelen Sätra 10/2
03 Höjd 5 1.08 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 Höjd 4 1.11 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 Höjd 1 1.12 Sista Chansen Huddinge 24/3
03 Längd med zon 4 3.52 Första Chansen Huddinge 18/11
03 Längd med zon 5 3.56 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 Längd med zon 3 3.58 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 Längd med zon 5 3.61 Hammarbyspelen Sätra 10/2
03 Längd med zon 4 3.69 Luciaspelen Sätra 8/12
03 Längd med zon 5 3.73 Sista Chansen Huddinge 23/3
03 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 12 4.67 Första Chansen Huddinge 17/11
03 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 9 4.88 Sista Chansen Huddinge 24/3
03 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 16 4.96 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 20 5.03 Hammarbyspelen Sätra 10/2
Alva Näsvall 04 Längd med zon 30 2.38 Haninge Open 16/3
04 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 31 2.79 Haninge Open 16/3
Maja Olofsson 05 60m 5h4 12.14 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 Längd med zon 22 2.46 SAYO Indoor Sätra 15/12
Agnes Olsson 05 60m 5h5 14.16 Sista Chansen Huddinge 23/3
05 Längd med zon 40 1.89 Sista Chansen Huddinge 23/3
Eira Olsson 98 60m 5h2 9.39 Eskilstuna Indoor Games 2/2
Hugo Olsson 02 60m 2h3 9.87 Luciaspelen Sätra 8/12
02 60m 5h5 9.93 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 60m 4h4 9.97 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 400m 14 78.06 Första Chansen Huddinge 18/11
02 600m 17 2:11.32 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 Höjd 16 1.11 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 Höjd 11 1.12 Sista Chansen Huddinge 23/3
02 Höjd 5 1.13 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 Längd med zon 26 3.40 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 Längd med zon 7 3.65 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 Längd med zon 6 3.83 Luciaspelen Sätra 8/12
02 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 15 5.89 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 13 6.02 Första Chansen Huddinge 18/11
02 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 12 6.28 Sista Chansen Huddinge 23/3
Sarah Olsson 02 Längd med zon 23 2.92 SAYO Indoor Sätra 15/12
Julia Ossi 02 60m 7h1 10.29 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 600m 7 2:13.76 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 Längd med zon 18 3.24 SAYO Indoor Sätra 15/12
Victoria Oussi 05 60m 4h2 12.17 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 Längd med zon 10 2.70 SAYO Indoor Sätra 15/12
Teo Paganus 03 60m 1h5 9.60 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 60m 4af 9.74 Första Chansen Huddinge 18/11
03 60m 6 9.77 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 60m 1h1 9.81 Första Chansen Huddinge 18/11
03 60m 2h4 9.86 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 60m 8f2 9.90 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 400m 22 88.32 Första Chansen Huddinge 17/11
03 Höjd 13 1.08 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 Höjd 7 1.11 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 Längd med zon 17 2.97 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 Längd med zon 19 3.01 Första Chansen Huddinge 18/11
03 Längd med zon 15 3.26 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 12 6.12 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6 6.40 Första Chansen Huddinge 17/11
Ebba Palmaer 01 60m 6h1 10.17 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 60m 8h3 10.29 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 800m 4bf 3:05.13 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 800m 16 3:11.63 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
Erik Palmaer 03 60m 5af 10.07 Första Chansen Huddinge 18/11
03 60m 8f1 10.10 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 60m 1h3 10.14 Första Chansen Huddinge 18/11
03 60m 8 10.22 Sista Chansen Huddinge 23/3
03 60m 1h2 9.90 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 60m 2h1 9.95 Sista Chansen Huddinge 23/3
03 60m 2h3 9.97 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 400m 2 78.97 Första Chansen Huddinge 17/11
03 400m 8 79.13 Hammarbyspelen Sätra 10/2
03 600m 7af 2:16.07 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 40m häck 55,0 cm (P10) 8 8.52 Hammarbyspelen Sätra 10/2
03 Höjd 7 1.02 Sista Chansen Huddinge 23/3
03 Höjd 15 1.06 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 Höjd 9 1.08 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 Längd med zon 20 2.87 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 Längd med zon 16 3.14 Första Chansen Huddinge 18/11
03 Längd med zon 18 3.21 SAYO Indoor Sätra 15/12
03 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 10 6.28 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4 6.42 Hammarbyspelen Sätra 10/2
03 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3 6.70 Första Chansen Huddinge 17/11
Sandra Palmgren 04 60m 6h4 11.63 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 600m 7bf 2:45.04 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Längd med zon 27 2.51 SAYO Indoor Sätra 15/12
Klas Persson 91 800m 3df 1:53.60 XL-galan Globen 21/2
91 800m 4 1:54.76 Hammarbyspelen Sätra 10/2
91 800m 3h1 1:55.78 ISM Norrköping 16/2
91 800m 5 1:55.80 Raka Spåret Sätra 3/2
91 800m 2 1:55.98 Eskilstuna Indoor Games 2/2
91 1500m 2 3:58.75 IJSM Uddevalla 24/2
Alice Pizzaro 01 Längd med zon 29 3.17 Sista Chansen Huddinge 23/3
01 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 19 6.67 Sista Chansen Huddinge 23/3
Jennifer Ravelius 03 60m 4f1 10.08 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 60m 3h1 9.97 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 600m 11 2:22.67 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 Höjd 11 1.01 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 Längd med zon 12 3.30 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
Ella Ricksäter 05 60m 7h2 13.48 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 Längd med zon 42 1.85 SAYO Indoor Sätra 15/12
Staffan Risberg 99 Höjd 3 1.55 Inlagda Gurkspelen Västerås 27/1
99 Höjd 2 1.55 IUDM Sätra 17/2
99 Höjd 3 1.57 Regionfinal 13/14 år Västerås 17/3
Lova Rosén 04 60m 8h2 12.31 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Längd med zon 26 2.50 Haninge Open 16/3
04 Längd med zon 26 2.54 SAYO Indoor Sätra 15/12
Saga Rönnback 03 400m 19 86.58 Hammarbyspelen Sätra 10/2
03 40m häck special 35 9.30 Hammarbyspelen Sätra 10/2
03 Längd med zon 17 3.29 Hammarbyspelen Sätra 10/2
03 Längd med zon 6 3.33 Haninge Open 16/3
03 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 39 4.25 Hammarbyspelen Sätra 10/2
Erik Schöldström 03 Längd med zon 1 2.56 Storängsös 11 12/2
03 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 1 5.72 Storängsös 11 12/2
Christopher Sentell 94 60m 4h1 7.74 Eskilstuna Indoor Games 2/2
94 200m 1 25.01 Eskilstuna Indoor Games 2/2
Rasmus Simes 00 60m 2h1 8.74 Sista Chansen Huddinge 24/3
00 60m 5 9.07 Sista Chansen Huddinge 24/3
Andrea Simone 02 60m 4h1 10.09 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 60m 5h2 10.16 Första Chansen Huddinge 17/11
02 Längd med zon 28 3.16 Första Chansen Huddinge 18/11
02 Längd med zon 17 3.27 SAYO Indoor Sätra 15/12
Albin Sjöblom 93 800m 6 1:58.43 Hammarbyspelen Sätra 10/2
93 800m 6 2:00.00 Eskilstuna Indoor Games 2/2
93 1500m 3 3:59.47 Raka Spåret Sätra 3/2
93 1500m 4 4:02.53 IJSM Uddevalla 24/2
93 1500m 8 4:04.71 ISM Norrköping 17/2
Martin Sjödin 04 60m 6h3 11.07 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 60m 6h2 11.54 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
04 Höjd 8 0.90 Haninge Open 16/3
04 Längd med zon 16 2.83 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Längd med zon 11 2.84 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
04 Längd med zon 5 3.07 Haninge Open 16/3
Elin Snis 04 60m 6h1 11.19 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 600m 8cf 2:43.47 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Höjd 12 0.90 Haninge Open 16/3
04 Längd med zon 25 2.56 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Längd med zon 16 2.68 Haninge Open 16/3
04 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 8 4.48 Haninge Open 16/3
Erik Springfelter 04 60m 7h3 11.43 Sista Chansen Huddinge 23/3
04 Höjd 12 0.92 Sista Chansen Huddinge 23/3
Fabian Steibert 05 60m 4h2 11.69 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 Längd med zon 22 2.17 SAYO Indoor Sätra 15/12
Julia Stenberg 01 60m 7h4 10.06 Lilla XL-galan Sätra 2/2
01 60m 6h5 9.86 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 60m 5h1 9.88 Sista Chansen Huddinge 24/3
01 60m 6h6 9.93 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 Höjd 16 1.16 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 Höjd 6 1.23 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 Längd med zon 35 3.46 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 Längd med zon 18 3.69 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2 8.22 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6 8.30 Lilla XL-galan Sätra 2/2
01 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5 8.59 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2 8.90 Sista Chansen Huddinge 23/3
Marcus Stenebo 04 60m 3h2 10.98 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 60m 4h1 11.15 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
04 600m 5af 2:20.36 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Höjd 3 1.05 Haninge Open 16/3
04 Längd med zon 16 2.52 Haninge Open 16/3
04 Längd med zon 13 2.72 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
04 Längd med zon 18 2.74 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 6 5.07 Haninge Open 16/3
Anna Strunke 05 60m 4h1 12.29 Sista Chansen Huddinge 23/3
05 60m 7h4 13.03 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 Längd med zon 31 2.11 Sista Chansen Huddinge 23/3
05 Längd med zon 19 2.56 SAYO Indoor Sätra 15/12
Liv Strömstedt 04 Längd med zon 12 2.91 SAYO Indoor Sätra 15/12
Johanna Ståhl 02 60m 1h3 9.37 Sista Chansen Huddinge 24/3
02 Längd med zon 7 3.79 Första Chansen Huddinge 18/11
02 Längd med zon 6 3.81 SAYO Indoor Sätra 15/12
Maja Sund 01 60m 5h2 9.75 Sista Chansen Huddinge 24/3
01 60m 5h3 9.82 Luciaspelen Sätra 9/12
01 60m 4h2 9.85 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 60m 6h2 9.87 Lilla XL-galan Sätra 2/2
01 60m 6h1 9.95 Första Chansen Huddinge 17/11
01 600m 8 2:14.02 Sista Chansen Huddinge 24/3
01 Höjd 19 1.11 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 Höjd 11 1.18 Första Chansen Huddinge 17/11
01 Höjd 9 1.20 Sista Chansen Huddinge 24/3
01 Höjd 7 1.28 Lilla XL-galan Sätra 2/2
01 Höjd 7 1.28 Luciaspelen Sätra 9/12
01 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 15 6.33 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
Samuel Sundell 00 60m 5h2 9.26 Första Chansen Huddinge 18/11
Markus Svedenheim 04 60m 5h1 10.67 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 600m 1af 2:11.32 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Längd med zon 6 3.26 SAYO Indoor Sätra 15/12
Fred Svenléen 03 400m 30 88.43 Hammarbyspelen Sätra 10/2
03 40m häck 55,0 cm (P10) 15 8.88 Hammarbyspelen Sätra 10/2
03 Längd med zon 37 2.64 Hammarbyspelen Sätra 10/2
03 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6 6.17 Hammarbyspelen Sätra 10/2
Hugo Svenléen 03 400m 15 83.72 Hammarbyspelen Sätra 10/2
03 40m häck 55,0 cm (P10) 12 8.71 Hammarbyspelen Sätra 10/2
03 Längd med zon 17 3.18 Hammarbyspelen Sätra 10/2
03 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 1 7.71 Hammarbyspelen Sätra 10/2
Axel Svensson 04 60m 7h1 12.76 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 600m 8af 2:52.00 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Längd med zon 26 2.24 SAYO Indoor Sätra 15/12
Johan Tiberg 71 200m 5 27.83 IVDM Sätra 12/1
71 Längd 4 4.79 IVDM Sätra 12/1
Saga Törnquist 05 60m 8bf 11.82 Sista Chansen Huddinge 23/3
05 60m 4h2 11.84 Sista Chansen Huddinge 23/3
05 60m 5h3 12.00 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 600m 9af 2:45.33 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 Längd med zon 35 2.19 SAYO Indoor Sätra 15/12
05 Längd med zon 15 2.50 Sista Chansen Huddinge 23/3
Wilma Törnqvist 05 60m 8h5 16.11 SAYO Indoor Sätra 15/12
Simon Waldaeus 96 60m 2f2 7.64 Hammarbyspelen Sätra 9/2
96 60m 3h1 7.71 Hammarbyspelen Sätra 9/2
96 60m 7h2 7.81 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
Emelie Walcott 97 60m 5h2 9.23 Eskilstuna Indoor Games 2/2
97 Längd 15 4.50 Scandic Indoor games Huddinge 18/1
97 Längd 1 4.79 Eskilstuna Indoor Games 2/2
Linnéa Wallin 98 60m 4h2 9.04 Eskilstuna Indoor Games 2/2
Lucas Vermum 04 Höjd 13 0.87 Sista Chansen Huddinge 23/3
Mathilda Westh 00 60m 1h1 8.93 Sista Chansen Huddinge 24/3
00 60m 5 9.20 SAYO Indoor Sätra 15/12
00 60m 2h1 9.21 SAYO Indoor Sätra 15/12
Emil Westermark 04 60m 7h2 11.59 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 600m 6af 2:40.69 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Längd med zon 27 2.14 SAYO Indoor Sätra 15/12
Iris Viel Lamare 00 60m 2h1 8.99 Sista Chansen Huddinge 24/3
00 60m 4 8.99 Sista Chansen Huddinge 24/3
00 60m 1f1 9.03 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 60m 5 9.06 Sista Chansen Huddinge 24/3
00 60m 3h1 9.19 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 Höjd 6 1.28 Lilla XL-galan Sätra 2/2
00 Höjd 4 1.28 SAYO Indoor Sätra 15/12
00 Höjd 8 1.37 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 Höjd 2 1.40 Sista Chansen Huddinge 24/3
00 Längd med zon 22 3.91 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
00 Längd med zon 10 3.91 SAYO Indoor Sätra 15/12
00 Längd med zon 8 3.97 Sista Chansen Huddinge 24/3
Engla Wik 04 60m 5h4 11.37 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
04 Längd med zon 21 2.47 Scandic Indoor games Huddinge 20/1
Agda Wiklund 02 60m 7h5 10.71 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 60m 7h3 10.91 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 600m 11 2:25.00 SAYO Indoor Sätra 15/12
02 600m 13 2:28.09 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 Längd med zon 40 2.83 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
02 Längd med zon 20 3.20 SAYO Indoor Sätra 15/12
Tage Wiklund 05 60m 8h4 13.68 SAYO Indoor Sätra 15/12
Jodiann Williams 03 60m 7h6 11.52 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 600m 16 2:29.13 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
03 Längd med zon 33 2.89 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
Hugo Winther 04 60m 5 10.26 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 60m 2h2 10.38 SAYO Indoor Sätra 15/12
04 Längd med zon 20 2.69 SAYO Indoor Sätra 15/12
Ida Winther 01 60m 2h6 8.92 Hammarbyspelen Sätra 9/2
01 60m 2 8.93 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 60m 4 8.94 Luciaspelen Sätra 9/12
01 60m 1h3 8.95 Luciaspelen Sätra 9/12
01 60m 6f1 8.99 Hammarbyspelen Sätra 9/2
01 60m 1f1 8.99 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 60m 5 9.00 Lilla XL-galan Sätra 2/2
01 60m 6af 9.01 Sista Chansen Huddinge 24/3
01 60m 3h5 9.02 Sista Chansen Huddinge 24/3
01 60m 1h5 9.03 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 60m 2h6 9.05 Lilla XL-galan Sätra 2/2
01 60m 2h4 9.12 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 Längd med zon 28 3.58 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
01 Längd med zon 28 3.65 Luciaspelen Sätra 9/12
01 Längd med zon 15 3.76 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 13 6.89 Lilla XL-galan Sätra 2/2
01 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7 7.82 Hammarbyspelen Sätra 9/2
01 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4 8.01 SAYO Indoor Sätra 15/12
01 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3 8.14 Luciaspelen Sätra 8/12
01 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7 8.26 Inlagda Gurkspelen Västerås 26/1
Louise Åkerlumd 97 400m 3 58.82 Hammarbyspelen Sätra 9/2
97 400m 2 59.50 IUSM Malmö 10/3
97 400m 6 60.26 Scandic Indoor games Huddinge 18/1
97 400m 13 60.28 IUSM Malmö 9/3
97 400m 1h4 60.84 IUSM Malmö 9/3
97 1500m 2 4:57.28 Eskilstuna Indoor Games 2/2
Linn Öberg 02 400m 12 82.42 Första Chansen Huddinge 18/11
02 600m 8 2:17.67 SAYO Indoor Sätra 15/12