SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Ordförande
Mia Hällerfors
E-post: mia.hallerfors@turebergfriidrott.se

Vice ordförande/Kassör
Kjell Åke Jägenstedt

E-post: kj@turebergfriidrott.se

Sekreterare
Åsa Jönsson

E-post: aj@turebergfriidrott.se

Ledamöter

Ordförande Idrottssutskottet (IU)
Martin Hagberg

E-post: mh@turebergfriidrott.se

Ordförande Marknadsutskottet (MU)
Anna Pott
E-post: anna.pott@turebergfriidrott.se

Ordförande Arrangörsutskottet (ARRU)
Henrik Jensen
E-post: hj@turebergfriidrott.se

Gunnel Tolfes
Idrottsutskottet
E-post: gt@turebergfriidrott.se

Niklas Kagevik
Marknadsutskottet
E-post: nk@turebergfriidrott.se

Sandra Carlsson-Springare
Arrangörsutskottet
E-post: scs@turebergfriidrott.se

Övriga funktioner
Idrottsutskottet (IU)
Martin Hagberg, ordf, mh@turebergfriidrott.se
Gunnel Tolfes, gt@turebergfriidrott.se
Thomas Waldetoft, th@turebergfriidrott.se
Thomas Hirvonen, hirvonen@turebergfriidrott.se
Åsa Jönsson, aj@turebergfriidrott.se
Stellan Back, stellan.back@turebergfriidrott.se
Anita Billing, fambilling5@gmail.com
Christian Haar, chaar1974@gmail.com
Helena Liljegren, helena.liljegren@outlook.com
Jörgen Lindström, jubbe9@hotmail.com
 
Marknadsutskottet (MU)
Anna Pott, ordf, anna.pott@turebergfriidrott.se
Niklas Kagevik, nk@turebergfriidrott.se
Leif Almgren, leif.almgren001@gmail.com
Björn Freyhult, bjorn.freyhult@turebergfriidrott.se
 
Arrangörsutskottet (ARRU)
Henrik Jensen, ordf, hj@turebergfriidrott.se
Mia Hällerfors, mia.hallerfors@turebergfriidrott.se
Sandra Carlsson-Springare, sjukvårdsansvarig scs@turebergfriidrott.se
Thomas Waldetoft, th@turebergfriidrott.se
Christer Ludvik, christer.ludvik@brevet.se
Inger Runemar, irunemar@hotmail.com
 
Thomas Waldetoft
Koordinator Arenagruppen-styrelsen
th@turebergfriidrott.se
 
Niklas Kagevik
Statistik, MU
nk@turebergfriidrott.se
 
Marcus Grindange
Webb & Sociala medier
mg@turebergfriidrott.se
 
 
Stötta oss
Övrigt