SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Ordförande

Niklas Kagevik
Marknadsutskottet
E-post: nk@turebergfriidrott.se

Charlotta Trolin
Sekreterare

E-post: charlotta.trolin@turebergfriidrott.se 

Karl-Gunnar Karnebäck
Kassör

E-post: kg.karneback@turebergfriidrott.se 

Ordförande Marknadsutskottet (MU)
Anna Pott
E-post: anna.pott@turebergfriidrott.se

Ordförande Arrangörsutskottet (ARRU)
Henrik Jensen
E-post: hj@turebergfriidrott.se

Gunnel Tolfes
Idrottsutskottet
E-post: gt@turebergfriidrott.se

Sandra Carlsson-Springare
Arrangörsutskottet
E-post: scs@turebergfriidrott.se

Erik Åhlin
E-post: erik.ahlin@turebergfriidrott.se

Katarina Grunander

Adjungerad

E-post: katarina.grunander@turebergfriidrott.se

Övriga funktioner
Idrottsutskottet (IU)
Gunnel Tolfes, gt@turebergfriidrott.se
Thomas Waldetoft, th@turebergfriidrott.se
Thomas Hirvonen, t_hirvo@hotmail.com
Stellan Back
Anita Billing, fambilling5@gmail.com
Christian Haar, chaar1974@gmail.com
Helena Liljegren, helena.liljegren@outlook.com
Jörgen Lindström, jubbe9@hotmail.com
 
Marknadsutskottet (MU)
Anna Pott, ordf, anna.pott@turebergfriidrott.se
Niklas Kagevik, nk@turebergfriidrott.se
Leif Almgren, leif.almgren001@gmail.com
Björn Freyhult, bjorn.freyhult@turebergfriidrott.se
 
Arrangörsutskottet (ARRU)
Henrik Jensen, ordf, hj@turebergfriidrott.se
Mia Hällerfors, mia.hallerfors@gmail.com
Sandra Carlsson-Springare, sjukvårdsansvarig scs@turebergfriidrott.se
Thomas Waldetoft, th@turebergfriidrott.se
Christer Ludvik, christer.ludvik@brevet.se
Inger Runemar, irunemar@hotmail.com
 

Thomas Waldetoft
Koordinator Arenagruppen - styrelsen

th@turebergfriidrott.se

 
Niklas Kagevik
Statistik, MU
nk@turebergfriidrott.se
 
Marcus Grindange
Webb & Sociala medier
mg@turebergfriidrott.se
 
 
Sociala medier
Stötta oss
Partners